Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

V sredo, 15. maja 2024, Vrtec Tolmin gosti XVII. srečanje koordinatorjev ekovrtcev Slovenije, ki je vsako leto v drugem vrtcu. Udeležujejo se ga strokovni delavci vrtcev, ki so vključeni v program Ekošole, v katerega je naš vrtec vključen že od leta 2005.

Udeležencem smo pripravili strokovno predavanje in ogled učne poti ob Tolminki, na uradnem delu se bodo predstavili tudi otroci s kulturnim programom, ki so ga pripravile njihove mentorice. V centralni stavbi vrtca si bodo udeleženci srečanja ogledali razstavo, ki je plod celoletnega ustvarjanja vrtca na temo voda, ki je tudi tematika srečanja koordinatorjev ekovrtcev. Razstavo si bodo lahko od 16. do 24. maja ogledali tudi drugi v času med 14. in 16. uro.

Martina Kenda, ravnateljica

Zapri