Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

Na pustni torek so se otroci iz našega vrtca spremenili v pisano mavrico najrazličnejših živali, risanih in super junakov. Da bi pregnali letošnjo “jalovo” zimo, smo se kot vedno odpravili po ulicah Tolmina. Naša dolga kača je najprej zavila skozi glavno križišče, kjer smo naredili pravi mali cestni zamašek. Nato smo se odpravili mimo Občine, kjer so nas obdarili s sladkariiiiijamiiiiii. Pot nas je nato peljala visoko proti vrhu Tolmina kjer smo obiskali naše najstarejše občane – Dom upokojencev. Ti so se nas zelo razveselili. Tudi oni so bili našemljeni v imenitne maškare, ki so nam razdelile bonbone. Od tu smo se že precej utrujeni počasi vrnili v vrtec, kjer nas je po kosilu čakal prijeten in zaslužen počitek.

Zapri