Spoštovani starši,

Vabimo vas na prvi roditeljski sestanek, ki bo v sredo, 30. avgusta 2023, v skupini, v katero je vključen vaš otrok.

Ob 17.00 za starše otrok iz skupin: Srnica, Polžek, Račka, Zajček, Medvedek, Miška, Škrati in Sovice.

Ob 18.00 za starše otrok iz skupin: Ježek, Petelinček,Pikapolonica, Metuljček, Čebelica, Žabice in Zmajčki.

DNEVNI RED:

1. Srečanje in pogovor z vzgojiteljicama o vseh potrebnih informacijah ob vstopu otroka v vrtec in o načinu uvajanja novincev.
  2. Imenovanje predstavnika skupine v Svet staršev.

Starši otrok iz zunanjih enot Volče, Volarje in OŠ Franceta Bevka boste imeli roditeljski sestanek na zunanjih enotah v igralnicah, kamor bo vključen vaš otrok.

Ob prihodu otrok novincev v vrtec morajo starši oddati zdravniško potrdilo (potrdilo pediatra o zdravstvenem stanju otroka in o cepljenju) vzgojiteljici ali v upravo vrtca.