Se otroci bojimo teme? Neee, kje pa. Tako smo se v našem vrtcu opogumili in se s starši odpravili na pravi nočni sprehod v okolici Tolmina. In to na dan zimskega solsticija, ko je noč resnično najdaljša! S seboj smo imeli svetilke, nekateri pa so imeli prave lampiončke. Kot dolga kača smo se izpred šole odpravili proti “Centroslaviji”, naprej do nemškega pokopališča, po “Ficovem” klancu proti kinogledališču ter se vrnili pred šolo. Tam nas je pričakalo posebno presenečenje – prava žonglerka z ognjem. Uživali smo v njeni predstavi nato pa utrujeni in zaspani odšli domov.

Hvala vsem staršem in otrokom za udeležbo.

otroci in kolektiv vrtca