Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

V soboto,  16.12.2023, smo bili povabljeni, da s pevskim nastopom popestrimo dogajanje na prireditvi Veseli december na Tolminski tržnici. Otroci so zapeli nekaj pesmi. Najprej o smrečici, ki bo v teh prazničnih dneh gotovo v vsakem domu, nato o krompirju, saj je bila osrednja tema tržnice krompirjevo testo. Zapeli pa so tudi o potici, ki bo na naših prazničnih mizah. Za prepevanje so si nadeli predpasnike, da so bili pravi kuharji. Pred zadnjo pesmijo je ravnateljica Martina Kenda vsem obiskovalcem in nastopajočim voščila vesele praznike ter srečno novo leto. Za konec pa še  otroška želja v pesmi: Pridi zima, pridi božič, čakamo te beli sneg …

Vzgojiteljice Katja in Nadja.

Zapri