Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

V meglenem in sivem novembru smo v skupini medvedek spoznavali barve. Preko zgodb smo spoznali RUMENO (Igraj se z mano- Yoko Imoto), RDEČO ( Rdeča žoga – Matthias Karl), ZELENO  (Zadnje drevo v mestu – Peter Carnavas) in MODRO (ŠŠŠ! Imamo načrt – Chris Haugton). A najljubša barva nam je bila MAVRČINA, saj to taki tudi mamini poljubčki (Kakšne barve je poljubček? – Racio Bonilla).

Z barvami smo se poigrali v naši igralnici in označili kotičke; tako se zdaj igramo v kotičku Zvezda, Jagoda, List, Modri ptiček in Mavrica.

Barve pa smo opazovali in prepoznali tudi  na sprehodih v bližnjo in daljno okolico vrtca, ko smo opazovali avtomobile, prometne znake, drevesa, nebo, travo, nekega vetrovnega dne pa smo videli, kako v rumenem soncu po modrem nebu plešejo rdeči listi in padajo na zelena tla …

Branka in Jasmina

Zapri