DEČEK IN ZVEZDE

KO BI NAŠEL ZVEZDO,

KI OD SREČE ŽARI,

BI JO STISNIL K SEBI,

DA SE NE BI ZGUBILA V TEMI.

V petek, 31. 3. 2023, smo v predprostoru igralnic Polžek in Srnica otvorili razstavo likovnih izdelkov otrok iz skupin Polžek (razvojni oddelek) ter Srnica (starost 1-2 leti). Otroci so ustvarjali na temo vesolje, pri tem so spoznavali različne likovne tehnike in materiale ter ob tem tudi izražali veselje in zadovoljstvo.

Otvoritev razstave je potekala v dopoldanskem času, nanjo pa so bile vabljene čisto vse skupine centralne enote vrtca. Skozi vesolje sta nas z glasbo čarobno popeljali učiteljici Ana Leban Souza (na klaviaturah) ter Nika Hribar (na prečni flavti). Glasba nas je ponesla na Jupiter, priča smo bili Vojni zvezd …

Likovni izdelki bodo v vrtcu na ogled do konca aprila, nato pa si bo mogoče razstavo ogledati tudi v prostorih Doma upokojencev Tolmin ter Knjižnice Cirila Kosmača Tolmin.

Vljudno vabljeni!