Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

Po navodilu Občine Tolmin starši iz občine Tolmin v juliju in avgustu plačajo program vrtca glede na število dni, ko bo otrok obiskoval vrtec (najnižje plačilo je 18,60 eur). Če otrok vrtca v juliju ali avgustu ne bo obiskoval, je plačila v celoti oproščen.

V juliju in avgustu deluje samo centralna enota v Tolminu, otroci so glede na starost združeni v različne skupine. Ker se prisotnost otrok med počitnicami spreminja, se spreminja tudi zasedba skupin in vzgojnega osebja. Starše prosimo, da na vhodih v vrtec preverite, v kateri igralnici je vaš otrok. Zaradi organizacije dela vrtca je možno, da pride do manjših sprememb tudi tekom dneva, zato vas prosimo za razumevanje.

Če bo vaš otrok odsoten, to sporočite s SMS sporočilom na številko 051 665 511.

Zahvaljujem se vam za vaše sodelovanje in vam želim prijetno poletje.

Martina Kenda, ravnateljica

 

Navodilo Občine Tolmin

Zapri