Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

V skupini Petelinčki smo se v letošnjem šolskem letu povezali s prostovoljkami programa Starejši za starejše za višjo kakovost življenja doma. Društvo skrbi za boljšo kakovost bivanja starejših v naši občini. Skupaj s starši smo izvedli delavnico ustvarjanja novoletnih voščilnic, ki bodo razveselile starostnike naše občine. Starši so bili zelo ustvarjalni in delavni, pa tudi otroci so uživali v ustvarjanju. Ker je starostnikov veliko, so nam na pomoč priskočili še otroci iz skupin Čebelica in Zmajčki. Skupaj smo izdelali okrog 850 voščilnic.

Želimo si, da bi vsaka naša voščilnica v prazničnih dneh narisala nasmeh na obrazu vsem tistim, ki jo bodo dobili.

 

Zapri