Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

V petek, 17. novembra, si je vrtec Tolmin skupaj z drugimi vrtci in šolami po Sloveniji pripravil tradicionalni slovenski zajtrk, ki je sestavljen iz mleka, kruha, masla, medu in jabolk. V našem vrtcu so nekatere skupine stvari pripravile kar same, druge so se zdužile pri skupnem zajtrku s sosednjimi igralnicami. Vsi skupaj se dobro zavedamo zdravega načina življenja, kamor uvrščamo tudi zdravo prehrano.

Na obisk in zajtrk so prišli tudi predstavniki občine, zdravstvenega doma Tolmin ter predstavniki lokalnih čebelarjev. Ob teji priložnosti so jim najstarejši otroci v centralni stavbi zapeli nekaj pesmic, spoznali pa so tudi kuharski tim, ki je zaslužen za našo zdravo prehrano.

Zapri