Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

V sklopu projekta Turizem in vrtec smo se v skupini Pikapolonica in Medvedek pogovarjali o hribolazenju. Sodelovali smo s Planinskim društvom Tolmin – vodnico Majdo Pagon, ki nam je predstavila opremo za v gore in nas naučila pesem “Mladi planinci”.

Prebirali smo pravljico S kozo Kiko v gore (Mojiceja Podgoršek), hodili smo na sprehode, se igrali ob reki Tolminki in veliko časa preživeli v naravi. Ob zaključku smo izvedli popoldanski pohod z nahrbtniki do cerkvice Sv. Petra nad Zatolminom, kjer smo se srečali s starši. Otroci so staršem zapeli pesem Mladi planinci in jim pripovedovali o vseh doživetjih, ki so ji doživeli med pohodom.

Skupini Medvedek in Pikapolonica

Zapri