Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

,,Gibaj zdravo, za zabavo” je bil slogan skupine Žabica na Volarjih skoraj mesec dni. V sklopu projekta smo spoznali veliko športnih panog, medse povabili različne športnike, ki se s športom ukvarjajo ljubiteljsko ali profesionalno. Naučili smo se, da je zelo dobro, da pred vsako športno aktivnostjo umirimo svoje telo in ga pripravimo na aktivnost.

Ob dnevu športa, 31. maja, smo se tudi sami preizkusili v športni panogi – kolesarstvo. Medse smo povabili starše, da bi nam bili v oporo, spodbudo in zgled pri vožnji s kolesom. Odšli smo na kolesarski maraton, ki je potekal od vrtca na Volarjih, mimo vasi Selišče, do vasi Kamno. Pot nazaj nas je popeljala do Lahnce, kjer smo zaključili naše srečanje.

Uresničili smo zastavljeni slogan – gibali smo se in bilo je zabavno.

,,Življenje je kot vožnja s kolesom, če želiš ohraniti ravnotežje se moraš premikati naprej”

Vzgojiteljici Bernarda in Naja

Zapri