Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

V četrtek, 11. 10. 2023, smo se otroci in vzgojiteljice iz skupin Petelinček in Ježek podali na posebno misijo. Poimenovali smo jo kar misija »Mlajši za starejše«.

Pr´ Palukču so nas odprtih rok in v veselem vzdušju pričakale predstavnice društva »Starejši za starejše«, okrog mize pa je sedelo kar nekaj gospa in gospodov starih osemdeset let. V počastitev njihovega visokega jubileja, so otroci zapeli nekaj otroških pesmi. Da pa bi lahko pri petju sodelovali še slavljenci, so skupaj z njimi zapeli še dve ljudski, ki sta poželi navdušenje.

Včasih ni potrebno veliko, da nekomu polepšamo dan. Malo truda za veliko veselja.

Misija uspešno zaključena … le katera bo naslednja? 😊

Vzgojiteljice Katja, Nadja in Mateja

Zapri