Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

Zmajčki smo imeli pester december. Popotovanje drobne snežinke nas je spremljalo skozi celoten mesec. Izvedeli smo veliko novih in zanimivih informacij. Snežinka pa nam je dnevno dajala tudi različne izzive. Tako smo praznično okrasili tudi našo igralnico in garderobo, postavili smo smrečico, ogledali smo si risanko, spekli smo Zmajev štrudelj in izvedli sejem igrač. Skupaj s starši smo šivali medvedke za starejše občane. Obiskala nas je Doroteja in nam zaigrala na kitaro. Na Tolminski tržnici smo kot pevski zbor Mravljice zapeli in pomagali pri prazničnem vzdušju. Razveselili smo se dedka Mraza ter si ogledali predstavo, ki so nam jo zaigrali dijaki SŠ Veno Pilon Ajdovščina. Seveda smo tudi letos izdelali voščilnice in šli koledovati. Koledniki smo obiskali starejše krajane Volč in jih razveselili s pesmijo in voščilnicami.

Imeli smo se čarobno in praznično vzdušje smo širili v naše domove.

Zmajčki, Nada in Vanesa

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Zapri