Tudi letos smo s himno in kratko prireditvijo, v kateri so sodlovale vse skupine vrtca, obeležili dan državnosti. Rdeča nit celotne prireditve je bila naša prelepa Soča, ter golobi, katerim je bila namenjena prav posebna pesem, ki so jo napisali otroci skupine medvedek. Da pa je po hodinikih odvanjala tudi melodija in ne samo otroško petje je z uglazbitvijo pesmi poskrbela naša slavnostna gostja Marjeta R. Rakušček. Po končani prireditvi pa je sledilo skupno rajanje otrok na dvorišču vrtca.






