Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

Spoštovani starši,

med otroki v vrtcu se pojavljajo posamezni primeri covid-19. Ker po novem karantene za otroke v skupini niso predvidene, razen če bi bilo v skupini okuženih 30 % otrok, je večja verjetnost, da pride do okužbe tudi pri ostalih. Prosimo vas, da ste pozorni na zdravstveno stanje svojega otroka, še posebno, če boste prejeli obvestilo vzgojiteljice, da je kdo od otrok iz skupine, v kateri je vaš otrok, pozitiven na SARS-CoV-2. Tudi blag prehlad brez vročine je lahko znak okužbe. Svetujemo vam, da otroka preventivno testirate sami (samotestiranje). Še vedno pa velja, naj v vrtec prihajajo samo zdravi otroci.

Otroci, ki so v karanteni na domu zaradi rizičnega stika z okuženo osebo doma, in otroci, ki zbolijo za covid-19, so opravičeni plačila vrtca za čas odsotnosti ob priložitvi ustreznega potrdila (izjava o karanteni na domu, potrdilo o prebolevnosti).

Martina Kenda, ravnateljica