Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

Ministrica za izobraževanje je na današnji novinarski konferenci potrdila težko pričakovano vest, da se v ponedeljek, 12. aprila, otroci spet vrnejo v vrtec. V našem vrtcu bodo tako od ponedeljka naprej spet odprte vse enote in vse skupine po enakem urniku kot pred zaprtjem.

Prosimo vas, da še naprej upoštevate vsa priporočila NIJZ za preprečevanje okužb in v vrtec pripeljete povsem zdrave otroke. Upoštevajte vsa navodila vrtca, da bi še naprej čim bolj omejili možnost širjenja okužbe v vrtcu. Ob prihodu v vrtec se ne zadržujte in družite v garderobah, temveč prostore vrtca čim prej zapustite.

Veselimo se ponovnega srečanja z otroki in vam želimo lep konec tedna.

 

Martina Kenda, ravnateljica